Українська мова

BallsLab.com.ua

Menu

Футбольні термошовні м'ячі у продажу

Професійний футбольний м'яч Adidas Tiro League TB №5

Футбольний м'яч Adidas Tiro League TB №5 ЦІНА: 999 грн

Футбольний м'яч Adidas Tiro League TB №5 ЦІНА: 999 грн

Футбольний м'яч Adidas Tiro League TB №5 створений для тренування професійних команд на натуральному чи штучному газоні.

Завдяки термошовний технології виробництва м'яч має ідеальний баланс, вага м'яча 430 грамм - що задовольняє сертифікату IMS яким затверджено цю модель м'яча, і підтверджується маркуванням на самій моделі м'яча.

М'яч Adidas Tiro League TB №5 зроблений з термополіуретану, що надає йому здібність не поглинати вологу підчас гри - що дуже важливо для сучасних футбольних м'ячів, бо м'яч у будь-яку погоду не змінює свою вагу і має стабільні характеристики балансу.

Не дивлячись на бюджетність цієї моделі, м'яч показує дуже гарні характеристики під час експлуатації та стійкість до механічних пошкоджень.

М'яч Adidas Tiro League TB №5 ідеально підійде як м'яч для любительських чи професійних тренувань на кожен день.

Замовити футбольний м'яч Adidas Tiro League TB №5 Ви можете на нашому сайті написавши нам в вайбер стосовно замовлення та вказавши назву моделі при замовленні.

Доставка виконується кожного дня з 14:00 до 18:00 Новою та Укр Поштою, як наложеним платежем, так і по повній передплаті на картку перед відправленням Вашого замовлення.


ФОП Харченко Д.В.