Українська мова

BallsLab.com.ua

Menu

Часті питання про Ремонт М'ячів

Тут ми розглянемо питання, що часто задаються про Ремонт М'ячів, а також відповімо на них.

Кожна людина, яка стикається з тією чи іншою проблемою, у нашому випадку в першу чергу з проблемою виходу з ладу футбольного, волейбольного, баскетбольного, регбійного, ганбольного м'яча, м'яча для художньої гімнастики, будь-якого іншого м'яча в більшості випадків долає питання можливості його ремонту. Це обумовлено бажанням більш економічно витрачати свій спортивний бюджет або бюджет команди, школи, секції чи спортивного клубу з огляду на сьогоднішню вартість м'ячів на ринку спортивних товарів. Тому в цьому розділі ми постараємося відповісти на більшість питань, що часто ставляться в нашій майстерні. І так,- Поїхали!:

Ви ремонтуєте тільки шиті м'ячі, або безшовні також ремонтуєте?

Наша майстерня надає послуги з ремонту м'ячів будь-яких конструкцій і моделей, чи то шитий м'яч ручним швом, чи машинним швом, чи м'ячі з гібридною конструкцією, з каркасною камерою всередині, термошовні каркасні м'ячі (про-лінійка Адідас, Найк, Пума, Селект, Мікаса і т.д.), баскетбольні гумові та зі шкіряним або поліуретановим покриттям, м'ячі для художньої гімнастики, м'ячі для водного поло, фітболи, слемболи, м'ячі для американського футболу, для регбі, сувенірні та колекційні м'ячі, м'ячі для ганболу і так далі. Всю інформацію щодо цін, термінів виконання замовлення, умов доставки та гарантії Ви зможете знайти відвідавши відповідні розділи нашого сайту.

Я намагався сам відремонтувати м'яч, але у мене не вийшло, чи вплине це на вартість ремонту?

Спроби самостійного ремонту не вплинуть на кінцеву вартість ремонту в нашій майстерні у випадку, якщо клієнтом не було завдано додаткових пошкоджень м'ячу під час самостійного ремонту, але можуть вплинути на терміни виконання замовлення, так як такі м'ячі складніше відновлювати ніж пошкоджені м'ячі в конструкцію яких не було стороннього втручання.

Найчастіші спроби самостійного ремонту в домашніх умовах, які наша майстерня категорично не рекомендує робити:

1) Заливання герметика для шин в м'яч - що повністю розбалансує конструкцію м'яча при цьому не виявляє бажаного ефекту герметизації проколу в 100% випадків, може бути загрожує заміною камери в 80% випадків.

2) Спроба заливання місця проколу, розриву, грижі суперклеєм або будь-яким іншим клеєм - може завдати сильної шкоди конструкції м'яча:

У варіанті з суперклеєм - у шитих м'ячах роз'їдає камеру м'яча, вона стає крихкою і в місці контакту з суперклеєм розсипається, в термошовних і гібридних м'ячах плюс до шкоди камері додається ще шкода внутрішньому каркасу, який перетворюється через суперклею на крихкий полімер і сприяє формуванню гриж і розривів у майбутньому, що стосується баскетбольних м'ячів різних конструкцій.

У випадку з іншими видами клеїв у 100% випадків повної герметизації проколу домогтися неможливо через особливості конструкції м'ячів і цей спосіб веде лише до ускладнення ремонту м'яча у професійній майстерні.

3) Приклеювання латок різного характеру на поверхню м'яча будь-якої конструкції крім фітболів та м'ячів для худ.гімнастики у 100% випадків не дають результату герметизації проколу та сприяють розбалансуванню конструкції м'яча.

4) Закручування шурупів, саморізів, заштовхування зубочисток, пластеліну, заливання клею в ніпель часто призводить у разі шурупів, сірників і зубочисток до травмування ніпельної груші (місце куди вставляється ніпель) і загрожує заміною камери або ремонтом проколу 2 , А то й у 4 рази ніж звичайна заміна ніпеля, в різних моделях м'ячів по-різному. У разі заливання клею в ніпель частина його потрапляє в камеру і його теж потрібно витягувати, але це за бажанням клієнта.

Як довго м'яч буде в ремонті ?

Терміни виконання замовлення залежать від кількості м'ячів у замовленні та черзі замовлень у майстерні. У середньому терміни виконання замовлення нашої майстерні 1-10 днів.

У Вас є якась гарантія на ремонт?

Гарантія надається на всі види робіт і стартує від 12 місяців експлуатації після ремонту, детальніше про гарантійні зобов'язання нашої майстерні Ви зможете ознайомитись у розділі ГАРАНТІЯ

Як я можу передати Вам м'яч, якщо я живу в іншому місті?

Ми приймаємо замовлення з усіх міст України. Щоб ознайомитися з варіантами передачі м'яча або доставки його поштою, ознайомтесь будь-ласка з розділом нашого сайту ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ФОП Харченко Д.В.