Українська мова

BallsLab.com.ua

Menu

"Про Лабораторію М'ячів"- Професійний Ремонт М'ячів в Україні

Майстерня "Лабораторія М'ячів" BallsLab.com.ua

BallsLab.com.ua - Неможливе Можливо!

У нашій майстерні Ви зможете відремонтувати будь-який ігровий м'яч, чи він клеєний (з термошвом), шитий ручним чи машинним швом, або виготовлений монолітно!

Ми Подаруємо Нове Життя Вашим Улюбленим Спортивним Аксесуарами в якому б стані вони не прибували на сьогоднішній день!

Ми Зберігаємо Здоров'я Нашої Планети Шляхом Відновлення або Вторинної Переробки Не підлягають Відновленню Спортивних Товарів та Спортивного Інвентару

Замовляючи наші товари або ремонтуючи м'ячі в нашій майстерні Ви інвестуєте не тільки в розвиток технологій ремонту м'ячів, який безпосередньо сприяє Вашій економії коштів на заняття улюбленим видом спорту, але і в збереження екології нашої Планети, так як кожен відремонтований м'яч це мінус один викинутий на звалище м'яч :) А інвестуючи у здоров'я планети Ви відповідно інвестуєте і у своє здоров'я, у здоров'я близьких Вам людей та й взагалі всіх живих істот на нашій планеті!

А тепер трохи історії нашого бренду від творця майстерні Balls Lab Харченка Дмитра:

Здрастуйте, дорогий відвідувач нашого сайту! Тут я трохи розповім про те, як створювалася наша майстерня, які наші цілі і як ми їх реалізуємо.

Наша компанія Balls Lab була офіційно заснована у 2019 році.

Можливо Ви вже знаєте нас по нашему Instagram:

➡️ https://www.instagram.com/remontmyachey/

Створенню компанії посприяла велика кількість бажаючих відремонтувати свої улюблені м'ячі та безліч бракованих м'ячів на ринку України.

В умовах сьогоднішньої кризи нормальні аматорські та професійні м'ячі можна придбати на ринку України від 25$ і вище. А оскільки якість ігрових майданчиків у більшості випадків залишає бажати кращого, то багато хто часто стикається з такою неприємною ситуацією як прокол або поріз м'яча чи не в перший день після покупки... Після чого витрачені гроші перетворюються на купу сміття, що тягне за собою нові витрати, не найкращий настрій та забруднення нашої екології...

Але тепер не варто засмучуватися якщо щось раптом трапилося з Вашим улюбленим м'ячем, оскільки розроблені технології ремонту в нашій компанії допоможуть вирішити будь-яку Вашу проблему за розумну плату.

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У нас немає фіксованих цін у прайсі, тому що кожен м'яч та проблема індивідуальна і вартість ремонту формується з розрахунку технології виробництва м'яча, моделі м'яча та характеру пошкоджень. Зазвичай виконуючи один вид робіт, наприклад поклейка проколу камери в м'ячі з термошвом при наявності в цьому м'ячі ніпелю, що ще спускає, ми міняємо ніпель бонусом, або виробляємо бонусну підклеювання панелей.

Ми завжди робимо ремонт таким чином, щоб м'яч зберігав заводські характеристики після ремонту.

Ми завжди намагаємось зробити м'яч максимально дешевше для Вас за повного збереження якості ремонту шляхом впровадження нових технологій ремонту.

Ми завжди дотримуємося умов наданої нами гарантії та у разі повторного гарантійного ремонту оплачуємо пересилки в обидва боки, якщо Ви знаходитесь в іншому місті.

Метою нашої компанії в першу чергу є продовження термінів експлуатації спортивних м'ячів, які завжди вважалися частково витратним матеріалом. Також зіткнувшись з великою кількістю бракованого спортивного інвентарю, що завозиться на територію нашої країни, ми поставили перед собою завдання утилізації шлюбу шляхом відновлення або переробки бракованих товарів у нові вироби.

На момент заснування компанії Balls Lab були розроблені та впроваджені й новаційні технології ремонту ігрових м'ячів усіх видів та конструкцій.

Протягом 5-ти років до офіційного відкриття майстерні ми ретельно тестували методи ремонту та вдосконалювали свою майстерність.

За цей час ми також змогли розробити проект з переробки неремонтопридатних м'ячів та іншого бракованого або непридатного з різних причин спортивного інвентарю.

Суть цього проекту полягає у створенні ексклюзивних дизайнерських спортивних аксесуарів на основі бракованих товарів за нашими ексклюзивними проектами.

З плодами нашого проекту Ви зможете ознайомитись у розділах нашого сайту найближчим часом. А також взяти участь у ньому самі.

Нас завжди мучила думка про те, що спортивні товари покликані сприяти зміцненню здоров'я людства після закінчення терміну своєї експлуатації, або з причин виробничого шлюбу, або отримавши ті чи інші пошкодження під час експлуатації, потрапляли на звалище і починали нести вже не користь, а шкоду навколишньому середовищу. а відповідно і нашому з Вами здоров'ю.

Сучасні футбольні, волейбольні, баскетбольні та інші ігрові м'ячі у своїй більшості виготовляються із складнорозкладних синтетичних матеріалів, при утилізації яких утворюються шкідливі концирогенні та токсичні речовини, які забруднюють наше повітря та ґрунт.

Згадайте самі скільки Вами було викинуто проколотих м'ячів на звалище?

По собі знаю, що тільки за моє дитинство викинуто було більше 15 м'ячів, 80% яких могли б ще прослужити не менше кількох сезонів, але були викинуті через банальний прокол або ніпель, що спускає.

Але на сьогоднішній день завдяки розробленим нами технологіям ремонту м'ячів більше не потрібно викидати свій улюблений м'яч через банальні пошкодження.

Наша технологія дозволяє відновлювати м'ячі навіть із дуже серйозними ушкодженнями після наїзду автомобіля тощо.

Тільки в нашій майстерні м'ячі після ремонту не втрачають своїх заводських характеристик, оригінальної ваги, балансу та форми, що робить нашу майстерню №1 на ринку подібних послуг.

 Для ремонту м'ячів використовуються оригінальні заводські матеріали та клейові склади, що забезпечує тривалий термін служби м'ячів після ремонту.

 НАША МАЙСТЕРНЯ ДАЄ ГАРАНТІЮ НА ВСІ НАДАНІ ВИДИ РОБОТ ВІД 12 МІСЯЦІВ ДО ПОЖИТТЄВОЇ ГАРАНТІЇ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД МОДЕЛІ І ХАРАКТЕРУ ПОШКОДЖЕНЬ М'ЯЧУ!

На сьогоднішній день з нами працює понад 100 спортивних організацій та понад 10000 постійних клієнтів по всіх містах України!

І хоч наш головний офіс та майстерня знаходяться у Києві ми працюємо з усіма регіонами України всіма можливими та зручними Вам способами доставки Justin, Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Укрпошта тощо.

Також запрошуємо до співпраці спортивні магазини, спортивні школи, секції, клуби та аматорські команди.

Також у нас діє накопичувальна система знижок постійним клієнтам та спеціальний прайс для наших партнерів.

З усіх питань співпраці прохання звертатись за нашими контактами у Формі Зв'язку

Займайтеся спортом, заощаджуйте свій спортивний бюджет і будьте здорові!

З повагою, директор Balls Lab Харченко Дмитро.

ФОП Харченко Д.В.