Українська мова

BallsLab.com.ua

Menu

Комплектуючі для Ремонту М'ячів від бренду BallsLab

Камера для футбольних, волейбольних м'ячів латекс розмір "5"

АРТИКУЛ: L5/fb/vb

Камера латексна, розмір "5" ,виробництва Пакістан, підійде для футбольних та волейбольних м'ячів пакістанського виробництва з ручним швом.

Вага камери: 65 грамм

Вартість у роздріб: 75 грн

Оптові ціни прохання уточнювати за телефоном: 0634457575

Чи у Вайбері: 0634457575

Купити камеру можливо залишивши замовлення на Вайбер вказавши артикул товару і його кількість.

Футзальна камера для футзальних м'ячів Select, Adidas, Molten 165-175 грамм. Арт: FZ/ST/23

Камера футзальна, для футзальних м'ячів зі зниженим відскоком, з наповнювачем #4 виробництва BALLSLAB.COM ідеально підійде для футзальних м'ячів Select, Molten, Adidas, Nike та інших футзальних м'ячів.

Можливе виготовлення камери під замовлення з бажаною вагою наприклад для стрит та фристайл м'ячів 130-150 грамм.

Навідміну від інших виробників наша майстерня використовує якісний самобалансуючийся наповнювач, який не збивається з часом і равно воно займає весь об'єм накачаної камери, що дозволяє залишатись футзальному м'ячу бути завжди ідеально збалансованим.

Камера оснащена інноваційним ніпелем, соском який набагато краще і довше тримає повітря а також має підвищений ресурс експлуатації.

Камера виготовлена з товстого латексу - що робить її більш довговічною та стійкою до протирання швами підчас експлуатації м'яча.

Пропонуємо придбати камеру Ballslab fz/st/23 165-175/130-150g #4 за ціною виробника!

ЦІНА:

Роздріб: 180 грн

Опт: від 10 шт 150 грн

Ніпель, Сосок для Футбольного, Волейбольного, Баскетбольного М'яча Універсальний

Ніпель, сосок, для футбольних, волейбольних, баскетбольних м'ячів універсальний, виготовлений з бутілової резини за кресленнями нашої майстерні ідеально підійде для самостійної заміни у футбольних, волейбольних, баскетбольних м'ячах.

Відрізняється від аналогів довготривалим терміном експлуатації завдяки інноваційній конструкції і правильному підбору матеріалів для виготовлення даної моделі ніпелю.

Ніпель для м'ячів Ballslab має гарантію 1 рік хоча у реальних умовах при дбалому використанні прослужить набагато довше за продукцію конкурентів в чому Ви зможете переконатись самі придбавши Ніпель, Сосок Ballslab у нашій майстерні за ціною виробника.

ЦІНА:

Роздріб: 30 грн

Опт: 25 грн від 10 шт

Опт: 20 грн від 100 шт

Паста для накачування м'ячів, для б/у ніпелів які раніше не змащувались підчас накачування 

Густа Пастоподібна змазка для ніпелів для накачування м'ячів власного виробництва компанії Ballslab стане в нагоді тим, хто раніше не користувався рідинами та мастилами для накачування м'ячів, та має м'ячі які до цього накачувались без застосування змазки.

Головним плюсом цієї змазки є її консистенція, яка дозволяє заповнити мікроцарапини в середині старого ніпелю та пропитує резину роблячі її більш м'якою та еластичнрю, що в подальшому подовжить термін його служби в декілька разів.

Ще одним з плюсів пастоплґодібного мастила є те, що не треба кожного разу при накачці їм користуватись томущо його когґнсистенція дозволяє йому залишатись в ніпелі протягом 3-х накачок підряд.

Вартість 5 мл мастила в шприці: 50 грн

Бонусом при покупці ви отримаєте дві голки для накачування в подарунок;)

Мастило, змазка для накачування м'ячів для нових ніпелів

Мастило силіконове для накачування футбольних, волейбольних, баскетбольних, гімнастичних м'ячів власного виробництва майстерні Ballslab ідеально підійде як універсальна змазка для ніпелів будь-якої моделі м'яча та подовжить в рази термін його використання.

Цим мастилом бажано користуватись кожного разу підчас накачки м'яча, змочуючи їм голку для скачування перед її застосуванням.

Вартість 5 мл рідини для накачування м'ячів в тарі : 30 грн

Також при покупці, Ви отримуєте дві голки для накачування м'ячів у подарунок;)

ФОП Харченко Д.В.